Dogdancingový tým roku

   Soutěž Dogdancingový tým roku je určená všem začátečníkům i pokročilým závodníkům, kteří se účastní oficiálních závodů pořádaných klubem DDCCR v daném kalendářním roce, a to v kategoriích Heelwork to Music a Freestyle. Do soutěže se nezapočítávají body z MR plemen a kvalifikačních závodů.

    Týmy budou získávat v každém závodě body určené podle počtu účastníků v dané divizi – např. pokud v divizi nastoupí 10 týmů, ten, kdo skončí na 1. místě, získá 10 bodů, 2. místo 9 bodů atd. Body se budou každému týmu sčítat a na konci roku budou vyhlášeny týmy s nejvyšším počtem bodů v obou kategoriích, při shodě bodů bude upřednostněn ten, kdo má méně startů, jako druhé kritérium bude umístění na MR v daném roce. Ceny budou vítězům předány vždy na první členské schůzi následujícího roku. 

20 na web.jpg

Dogdancingový tým roku 2022

Heelwork to Music

1. Tereza Dědková - Tobi 9 b.

2. - 4. Aneta Zázvorková - Sebastian 3 b.

2. - 4. Hana Krouželová - Xaviere Griffin z Gipova 3 b.

2. - 4. Pavla Kamrádová - Cerberos Ťapka 3 b.

Freestyle

1. Barbora Matoušková - Aaron Prince Bohemian Bluemoon

12 b. 

2. Pavla Kamrádová - Energy Cler - De - Lyss 9 b.

3. Eva Blahoušková - Coletka Pleasure of Friendship 8 b.

1646092146730.jpeg

Dogdancingový tým roku 2021

Heelwork to Music

1. Marcela Kocourková - Balu Argo Zamunda 19 b.

2. Zdeňka Daňková - Brunie z Hraběcí aleje 18 b.

3. Kamila Vavřincová - Vivien Reilly z Gipova 17 b.

Freestyle

1. Barbora Koblihová - Amazing Amexia Bellis Hope 33 b.

2. Monika Zapletalová - Afrodite Mayby Simple Elegance 32 b.

3. Markéta Coufalová - Kreizy z Trnitých akátů 31 b.

Dogdancingový tým roku 2020

p2390569_edited.jpg

Heelwork to Music

1. Pavla Lošťáková - Datch Nice von Petrowich 8 b.

2. Anna Zatloukalová - New Dreams Border Serendipity 7 b.

3. Linda Prause - Hadden Frenčík  6 b.

3. Iveta Šafaříková - Kara  6 b.

Freestyle

1. Marcela Kocourková - Balu Argo Zamunda 37 b.

2. Viktorie Kuncková - Arouse Interest FastForJoy 30b.

3. Markéta Poušková - Amanda Bohemia Cavalier 29b.

_dsc0692.jpg

Dogdancingový tým roku 2019

Heelwork to Music

1. Hana Bečvářová - Ágnes 40 b.

2. Kamila Vavřincová - Vivien Reilly z Gipova 37 b.

3. Lucie Smolíková - Linda z Trojmezí 35 b.

Freestyle

1. Monika Zapletalová - Afrodite Mayby Simple Elegance 63 b.

2. Matěj Zapletal - Diamond Fizzy Wonderfull Dream 62 b.

3. Barbora Koblihová - Ocean Wind Dajavera 48 b.

Dogdancingový tým roku 2018

p2270217.jpg

Heelwork to Music

1. Šimona Drábková - Karin Antis 38 b.

2. Kamila Vavřincová - Vivien Reilly z Gipova 36 b.

3. Alena Smolíková - Awesome Kira Crazy Fellow 32 b.

Freestyle

1. Kamila Vavřincová - Vivien Reilly z Gipova 52 b.

2. Tereza Dědková - Tobi 48 b.

3. Kateřina Dohnalová - Bella From Bohemica Land 38 b.

p2160896.jpg

Dogdancingový tým roku 2017

Heelwork to Music

1. Alena Smolíková - Awesome Kira Crazy Fellow 40 b.

2. Petra Pražáková - Elliana Devon Exe 31 b.

3. Hana Maršálová - Derry The Guardians of Albion 25 b.

Freestyle

1. Kateřina Dohnalová - Bella From Bohemica Land 49 b.

2. Alena Smolíková - Action Jerry Malina Gang 42 b.

3. Barbora Koblihová - Ocean Wind Dajavera 35 b.

Dogdancingový tým roku 2016

Dogdancingový tým roku 2015

1. Irena Ištvánková - Mystic Layla Aibara 16 b.

2. Lucie Smolíková - A White Head Tender Flash 15 b.

3. Linda Prause - Hadden Frenčík  6 b.

3. Iveta Šafaříková - Kara  6 b.

Heelwork to Music

1. Irena Ištvánková - Mystic Layla Aibara 16 b.

2. Lucie Smolíková - A White Head Tender Flash 15 b.

3. Vanda Gregorová - All That Brandy Gentle Mate 13 b.

Freestyle

1. Vanda Gregorová - All That Brandy Gentle Mate 24 b.

2. Kateřina Dohnalová - Bella From Bohemica Land 19 b.

3. Alena Smolíková - Action Jerry Malina Gang 19 b.

3. Monika Zapletalová - Afrodite Mayby Simple Elegance 18 b.

Heelwork to Music

1. Irena Ištvánková - Mystic Layla Aibara 18 b.

2. Lucie Smolíková - A White Head Tender Flash 12 b.

3. Daniela Šišková - Aurora Piranha Rainy Love 11 b.

Freestyle

1. Irena Ištvánková - Mystic Layla Aibara 41 b.

2. Kateřina Dohnalová - Bella From Bohemica Land 39 b.

3. Tereza Slováková - Aico 31 b.