Mistrovství České republiky juniorů

IMG_4462.jpg
IMG_4492.jpg
IMG_4500.jpg
IMG_4535.jpg

18.9.2021

Psí akademie Dance and Jump

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Lenka Ičo Zábranská, Tereza Hoření

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

Heelwork to Music děti

1. místo - Lucie Bumbová a Dragon Runner Nica Bohemica, BOC

2. místo - Linda Prause a Hadden Ferenčík, BOC

3. místo - Anežka Ottová a Giacomo Antonio od Halířů, AUO

Freestyle děti

1. místo - Dominika Korintová a Holly, xP
2. místo - Linda Prause a Hadden Ferenčík, BOC
3. místo - Anežka Ottová a Giacomo Antonio od Halířů, AUO

Heelwork to Music mládež

1. místo - Aneta Zázvorková a Sebastian, xBSP
2. místo - Lucia Gunišová a Alfine Sheila Plyshadog, AUO
3. místo - Linda Víšková a Figaro Alfi od Vyšebrodského kláštera, KKCHS

Freestyle mládež

1. místo - Eliška Mikulcová a Airy Arwen Brilliant Dynasty, BOC
2. místo - Viktorie Kuncková a Arouse Interest Fast For Joy, BOC
3. místo - Kristýna Lakomá a Happy, BOC

2020

zrušeno z důvodu covidových restrikcí

csacsac.jpeg

12.10.2019

Bouda Přerov

Organizátor: Tým Bouda

Rozhodčí: Sabina Koubková, Alena Balcarová, Anna Říhová

Celkové výsledky: ke stažení

thrt.jpeg

Heelwork to Music

1. místo - Andrea Čevelová a Oukie Darley Arabian, BOC

2. místo - Eliška Mikulcová a Airy Arwen Brilliant Dynasty, BOC

3. místo - Anežka Ottová a Giacomo Antonio od Halířů, AUO

Freestyle

1. místo - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků, BOC

2. místo - Kristýna Lakomá a Happy, BOC

3. místo - Viktorie Kuncková a Black Pearl Poneka, BOC

IMG_4971.jpg

2.6.2018

Česká Třebová

Rozhodčí: Andrea Špalková, Pavla Kamrádová a Alena Balcarová

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

IMG_4993.jpg
IMG_5001.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Alena Šešulková a Alp, BOC
2. místo - Viktorie Irglová a Caisa Lararony, PRT
3. místo - Eliška Štencová a Dark Dia Royal Fellow, BOC

Freestyle mládež do 23 let

1. místo - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků, BOC
2. místo - Viktorie Kuncková a Black Pearl Poneka, BOC
3. místo - Anna Maroušková a Cattie Alsior, PAP

Freestyle mládež junioři

1. místo - Alena Šešulková a Alp, BOC
2. místo - Viktorie Irglová a Work Aibara, BOC
3. místo - Eliška Štencová a Dark Dia Royal Fellow, BOC

IMG_8377.jpg
IMG_8369.jpg
IMG_8373.jpg

28.5.2016

Česká Třebová

Rozhodčí: Anna Říhová,  Petra Malá, Veronika Tvrdá 

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

Heelwork to Music

1. místo - Marie Trauškeová a Arlin Preberry, CHP
2. místo - Petra Molkupová a Crystal Moth Tennant, PH
3. místo - Jana Brožková a Bessy, BOC

Freestyle mládež do 18 let

1. místo - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků, BOC
2. místo - Veronika Smutná a Dragon´s Jim of  Speedy Dream, BOC
3. místo - Monika Hovorková a Cherry Bony Bryvilsar, CHP

Freestyle mládež do 23 let

1. místo - Jana Brožková a Bessy, BOC
2. místo - Petra Molkupová a Arsinoe Bohemia Checko, AUO
3. místo - Nikola Koubková a Extra Graf Czech, BOM

IMG_8486.jpg

7.6.2015

Česká Třebová

Rozhodčí: Anna Říhová, Vanda Gregorová, Petra Malá

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

IMG_7911.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Marie Trauškeová a Arlin Preberry, CHP
2. místo - Pavla Richterová a Cat Ballow Hardy Horde, BOC
3. místo - Karolína Kopcová a Brixie Fanneli, BC

Freestyle

1. místo - Viktorie Irglová a Ambra, JRT
2. místo - Marie Trauškeová a Arlin Preberry, CHP
3. místo - Eliška Štencová a Jackpot Aibara, BOC

24.5.2014

Česká Třebová

Rozhodčí: Anna Říhová, Lucie Smolíková, Vanda Gregorová

Celkové výsledky: ke stažení

Mládež do 18 let

1. místo - Terezie Irglová a Rumie, JRT

2. místo - Pavla Richterová a Cat Ballow Hardy Horde, BOC

3. místo - Lenka Lasoňová a Maia z Páralovy zahrady, HW

Junioři do 23 let

1. místo - Veronika Paloušová a Max, BOC

2. místo - Markéta Porubová a Dorra Best Berry od Knínické studánky, BOC

3. místo - Andrea Špirhanzlová a Shegy Taien, BŠO