top of page

Výsledky 

Oficiální závody

Pro výsledky za předešlé roky pište na e-mail ila.machova@gmail.com.

Datum

Název

Posuzovaly

Výsledky

Fotogalerie

26.5.2024

Origami závod

I. Machová, M. Pachtová, L. Ičo Zábranská

.

1.5.2024

Akinu Cup

M. Coufalová, V. Gregorová, Š. Kruťová

.

27.4.2024

Black & White Duo Cup

M. Coufalová, I. Machová, A. Říhová

.

30.3.2024

Spring Dance

M. Coufalová, I. Machová, M. Pachtová

.

21.1.2024

Na Zvoneček na taneček

I. Machová, M. Pachtová, A. Špalková

.

21.1.2024

2. kvalifikační závod

I. Machová, M. Pachtová, A. Špalková

.

Postupové zkoušky

Pro výsledky za předešlé roky pište na e-mail ila.machova@gmail.com.

Datum

Místo

Posuzovaly

Výsledky

Fotogalerie

2.6.2024

Svitavy

V. Gregorová

.

1.6.2024

Březiněves

A. Říhová

.

27.5.2024

Kostelec u Křížků

A. Špalková

.

26.5.2024

Netřebice

P. Kamrádová, A. Zatloukalová

.

25.5.2024

Studenec u Trutnova

A. Balcarová, L. Růžičková, A. Říhová

.

24.5.2024

Liberec

Š. Drábková, A. Smolíková

.

19.5.2024

Červená Řečice

L. Ičo Zábranská

.

19.5.2024

Valašská Bystřice

P. Kamrádová, S. Koubková, L. Nosálková

.

18.5.2024

Uhříněves

A. Balcarová, L. Kohoutková

.

17.5.2024

Jenštejn

Š. Drábková

.

17.5.2024

Beroun

M. Coufalová, M. Pachtová, A. Špalková

.

16.5.2024

Valašská Bystřice

P. Kamrádová, L. Nosálková

.

13.5.2024

Horní Počernice

T. Hoření, A. Říhová

.

12.5.2024

Suchá Rudná

V. Gregorová

.

11.5.2024

Pardubice

P. Kamrádová, A. Zatloukalová

.

8.5.2024

Mladeč - Nové Zámky

L. Nosálková

.

5.5.2024

Malíkovice

V. Gregorová, V. Říhová

.

5.5.2024

Poniklá

M. Pachtová, A. Špalková

.

2.5.2024

Poniklá

M. Pachtová, A. Špalková

.

1.5.2024

Přerov

S. Koubková, L. Nosálková

.

1.5.2024

Nymburk

L. Ičo Zábranská

.

21.4.2024

Lány

V. Říhová, A. Špalková

.

15.4.2024

Horní Počernice

P. Malá, A. Říhová

.

14.4.2024

Moravská Třebová

V. Gregorová

.

13.4.2024

Ostrava

Š. Drábková, L. Nosálková

.

12.4.2024

Ostrava

Š. Drábková, V. Kučeriková

.

12.4.2024

Přerov

L. Nosálková

.

7.4.2024

Mladeč - Nové Zámky

L. Nosálková

.

7.4.2024

Malíkovice

V. Gregorová, V. Říhová, A. Špalková

.

7.4.2024

Netřebice

P. Kamrádová, A. Říhová, A. Zatloukalová

.

6.4.2024

Olešník

S. Koubková, H. Žáková

.

1.4.2024

Želiv

V. Gregorová

.

25.3.2024

Malíkovice

V. Gregorová, A. Špalková

.

24.3.2024

Netřebice

P. Kamrádová, A. Zatloukalová

.

24.3.2024

Heroltice

S. Koubková

.

22.3.2024

Beroun

M. Coufalová, M. Pachtová, A. Špalková

.

16.3.2024

Přerov

L. Nosálková

.

11.3.2024

Horní Počernice

P. Malá, A. Říhová

.

6.3.2024

Brno

P. Doležalová, S. Koubková

.

3.3.2024

Lány

A. Špalková, V. Říhová

.

29.2.2024

Lesná

V. Gregorová, P. Malá

.

26.2.2024

Lesná

V. Gregorová, P. Malá

.

25.2.2024

Brno

P. Doležalová

.

24.2.2024

Přerov

S. Koubková, L. Nosálková, H. Žáková

.

12.2.2024

Horní Počernice

P. Malá, A. Říhová

.

11.2.2024

Malíkovice

V. Gregorová, A. Říhová

.

2.2.2024

Beroun

M. Coufalová, A. Špalková

.

28.1.2024

Poniklá

A. Špalková

.

28.1.2024

Brno

P. Doležalová

.

27.1.2024

Přerov

S. Koubková, L. Nosálková, H. Žáková 

.

25.1.2024

Poniklá

A. Špalková

.

21.1.2024

Kladno

M. Pachtová, A.Špalková

.

15.1.2024

Horní Počernice

P. Malá, A. Říhová

.

14.1.2024

Malíkovice

V. Gregorová, V. Říhová

.

14.1.2024

Topoľčany

P. Malá

.

13.1.2024

Topoľčany

P. Malá

.

12.1.2024

Topoľčany

P. Malá

.

7.1.2024

Ostrava

L. Nosálková

.

bottom of page