top of page

Mistrovství ČR v dogdancingu 5.11.2022 - startující týmy

Heelwork to Music

1666983910280 - Dragon Runner Border Collie.jpg

Lucie Bumbová

Dragon Runner Nica Bohemica (Border kolie)

"Dragon je můj vysněný a zároveň první pejsek, kterého mám. Shledávám ho jako ideálního parťáka pro mě. Miluju jeho zájem pracovat a jeho všestrannost. Věnujeme se spolu primárně dogdancingu, okrajově obedience, agility, canicrossu. Co se týče naší kariéry v heelworku, ten v původním plánu vůbec nebyl. Chtěli jsme závodit ve freestyle, ovšem úraz tlapičky nám tuto cestu na delší dobu znemožnil. A tak jsme se dali na klidnější práci, a neskutečně se nám zalíbil právě heelwork, ve kterém jsme se s Drakem našli oba. Občas je neskutečné, jak zajímavé sestavy dokáží týmy předvést. Velmi se proto těším na letošní MČR a sestavy, které budeme mít možnost vidět. Věřím, že pro nás bude velkým přínosem už samotný start na takové akci, neboť se jí budeme účastnit úplně poprvé."

IMG_0819 - Zuzana Fialová.jpg

Zuzana Fialová

Anthony Hop Skins Zamunda (Border kolie)

"Tonda je můj osudový pes, který mi ukázal spoustu psích sportů. Mohu se na něj stoprocentně spolehnout a každý trénink, závod či zkoušku si užívám. Je naprosto dokonalý a věčně pozitivně naladěný, prostě parťák do nepohody, co nikdy nezklame."

unnamed.jpg

Irena Ištvánková

Mike Black z JBonda (Belgický ovčák Groenendael)

"Některým psům nemusíte rozumět a tak nějak fungují. Mike mi to okamžitě řekne, když jsem pro něj nesrozumitelná. Baví mě s Mikem pracovat a posouvat jeho limity. Jo a není to borderka :-)."

I & B & K-1.jpg

Ilona Machová

Akani z Hückelovy vily (Belgický ovčák Malinois)

"S Nikčou se společně věnujeme především dogdancingu a také trochu agility a sportovní kynologii. Je to skvělý parťák a rodinný pes. Na MČR se odhodláváme nastoupit již pár let, tréma nás zatím pokaždé zastavila, tak snad to letos konečně klapne :-)."

DSC_9402 (1) - Nikol Pospíšilová.jpg

Nikol Pospíšilová

Amethyst Niraya Bohemian Crystals (Chodský pes)

"S Nirčou nás baví cokoliv, kdy můžeme být společně. Dogdancing cvičíme od jejího štěňátka a Nirču baví nejvíc, když mi může být nablízku a právě proto startujeme v Heelwork to Music, kde nás to obě moc baví. Plní mi mé sny a já doufám, že jednou ji budu moct splatit to, co dělá ona pro mě."

Ivet a Kariska - TheIvettkas.jpg

Iveta Šafaříková

Kara (x Německý ovčák)

"Kariska je rozumná a velmi spolehlivá fena. Nemusely jsme si k sobě hledat cestu, bylo TO tam od prvního momentu. Jsme pořád spolu, čte mi myšlenky a tolik jsme toho spolu zažily! Přála bych si, aby naše sestava zahřála diváky u srdce a abychom za pomoci hudby a pohybu vyjádřily sílu vzájemného pouta mezi člověkem a psem. Bude to náš 5. start na Mistrovství ČR, ale poprvé v dogdancingu. Naším cílem není vyhrát, ale užít si další výjimečný zážitek do našeho společného příběhu ❤️"

IMG-20221001-WA0003 - Lenka Nosálková.jpg

Zdeňka Daňková

Brunie z Hraběcí Aleje (Český strakatý pes)

"Brunie je typická představitelka plemena ČSP. Závislačka, která je vždy plná energie a připravena vymyslet kdykoli nějakou ptákovinu. Nejvíce času věnujeme heelworku, přípravě na zkoušky a noseworku. Odreagováním jsou pro nás společné chvíle u koní, kde je Brunie šťastná jako blecha."

DSC05513_kopie (1).jpg

Vanda Gregorová

Superfly's 10-4 Good Buddy (Australský ovčák)

"Pete je pětiletý pes, kterého jsem si přivezla z Kanady. Kromě dogdancingu se spolu věnujeme okrajově i dalším sportům, jako obedience a Peta velmi baví i pasení (na rozdíl ode mě). Z cviků má Pete nejraději skákání do výšky, kdyby si mohl udělat sestavu sám, neviděli byste nic jiného :D."

received_274818348086432 (1).jpeg

Markéta Košinová

Agness Life Begins (Belgický ovčák Malinois)

"Původně jsme se spolu s Nessí, tak jako s předchozími pejsky, měly věnovat Agility, ale osud nám do společné cesty přihrál dogdancing. Jaká Nessí je? Nessí je pracovní malinois. Tedy není to zrovna výstavní typ. Umí být velmi přátelská, ale i odměřená. Doma o ní člověk ani neví, venku je z ní parťák pro jakoukoli aktivitu. Její temperament je někdy složitější ukočírovat a na závodech občas ohluchne. Letošní mistrovství je pro mě reparát.  Mám problém s trémou a při našem prvním mistrovství jsem zapomněla sestavu. Ne jeden, dva cviky, ale téměř celou…"

IMG_7980 (1) - Lenka Nosálková.jpg

Lenka Nosálková

Bonyfác (Kříženec)

"Bonyfác je pětiletý kříženec. Dogdancingu se věnujeme 4 roky. Heelwork jsme začali dělat kvůli zranění nohy a naprosto jsme si ho zamilovali. Boník má problém s lidmi a hlasitými zvuky, tudíž nemáme moc velké ambice, vystoupení si chceme hlavně užít a mým cílem je, aby se mu na place líbilo."

Kira.jpg

Alena Smolíková

Awesome KIRA Crazy Fellow (Border kolie)

"Kirinka je 10letá fenka, která se do svých 6 let velmi úspěšně věnovala canicrossu a dogfrisbee. Poté jí byla diagnostikována získaná srdeční vada a dogdancing se stal jediným sportem, u kterého mohla zůstat. Věnujeme se pouze kategorii Heelwork to Music, kde jsme získaly 2x titul Mistr ČR a na letošním mistrovství Evropy v Holandsku jsme se umístily na 4.místě. Toto mistrovství bude pro Kirinku vzhledem k věku pravděpodobně poslední." 

DSC_1050.jpg

Kamila Vavřincová

Vivien Reilly z Gipova (Chodský pes)

"Kynologii se věnuji už 15 let, momentálně v dogdancingu závodím hlavně s fenkou Rejli, které bude brzo 9 let. Spolu jsme již dokázaly získat titul Šampiona dogdancingu, 2. místo na MR v loňském roce a 2x jsme se probojovali do TOP 10 na Mistrovství Evropy. Umístění na závodech v ČR ani nepočítám :) Doma mám ještě další tři fenky chodského psa a doufám, že i novou dogdancingovou naději - 11měsíční Giffču." 

IMG_4870 - Šimona Drábková.jpg

Šimona Drábková

Karin Antis (Dobrman)

"Karinka je můj miláček. Nevím, kdo se od koho učí víc, zda já od ní anebo ona ode mne, a kdo koho vlastně trénuje. Ale na tom nesejde. Karinka je dokonalý rodinný pes, a když zbude čas na trénink, obě si to užíváme."

Istvanek - Ivo Istvanek.jpg

Ivo Ištvánek

Fairy Froya Hola Hopa (Border kolie)

"S Froyou, které bude na jaře šest let, je toto již čtvrté Mistrovství republiky, kterého se účastníme. Do tohoto závodu, tak jako do každého, jdeme s jediným cílem - bez ohledu na výsledek si to společně na ploše užít a alespoň trochu pobavit diváky. Myslím si, že i díky tomuto přístupu a nadšení Froyi ze společné práce se zadařilo i pár úspěchů jak na domácí, tak i zahraniční dogdancingové scéně a já si toho moc vážím. Hodně štěstí všem!"

FB_IMG_1666036189876.jpg

Veronika Lesiuková

Schenzi (Kříženec)

"Shenzinka je 5letá fenka evropského saňového psa, se kterou společně většinou běháme canicross nebo jezdíme na koloběžce. Společně se věnujeme především heelworku, který Shenzince moc sluší. Rády bychom vám jej předvedly veselou a hravou formou tak, jak nás obě baví."

IH2A6325 (1).jpg

Anežka Ottová

Giacomo Antonio od Halířů (Australský ovčák)

"ElliOtt je přesně ten pes, kterého jsem si vysnila. Doprovází mě na každém kroku a udělá skoro vše, co mi na očích vidí. Dogdancingu už se aktivně věnujeme 5 let. Letos se nám podařila splnit poslední zkoušku, a máme tak splněný titul CoD. Mimo DD se ale intenzivně věnujeme i noseworku a nově jsme se tento rok postavili i na start dogfrisbee zavodů." 

HtM-Fox.jpg

Alena Smolíková

Freestyle FOX Royal Fellow (Border kolie)

"S Foxy se kromě dogdancingu společně věnujeme i dogfrisbee a okrajově obedience. Je to úžasná všestranná fena, se kterou je radost spolupracovat."  

DSC06984 - Anet_Sebby.jpg

Aneta Zázvorková

Sebastian (x Bernský salašnický pes)

"Ahoj, já jsem Aneta a můj parťák se jmenuje Sebastian, skoro 5letý kříženec bernského salašnického psa. Tohle je náš první start na Mistrovství České republiky. A doufám že si ho pořádně užijeme. 😁
Dogdancingu se věnujeme skoro 3 roky, během té doby jsme nasbírali pár zkušeností, a stále je sbíráme. Sebby je oddaný pes, který mě nenechá ve štychu. ❤ I přes jeho dosti komplikovanou povahu to není zrovna lehké ale snažíme se. Jeho baví pracovat, miluje to a to je ta nejlepší odměna. A rozhodně to nevzdáme. 😁"

Freestyle

IMG_2154[1] - Martina Anýžová.jpg

Martina Anýžová

Xiri Forsooth Bohemia Alké (Border kolie)

"Tým M+B doufá, že Vás letos pobaví!"

IMG_0736-Edit - Tereza Dědková.jpg

Tereza Dědková

Tobi (x Border kolie)

"S Tobíkem tvoříme tým už 9 let. Usměvavý parťák pro jakoukoliv akci a legraci. Canisterapeut celým srdíčkem už více jak 7 let. Tobíka baví i puller a frisbee a rád doma "pomáhá". Letos v červnu 3. místo na MČR v pulleru v kateg. Drive. Vloni jsme se poprvé kvůli nemoci nemohli MČR v dogdancingu zúčastnit. Na MČR jsme již po 5."

3O6A5864-DeNoiseAI-standard - Baruš Ká.jpg

Barbora Koblihová

Amazing Amexia Bellis Hope (Border kolie)

"Mexinka je mladá fenka, která mě jako první provází světem pracovních borderek. Pracuje velmi ráda a velmi rychle. Trénink s ní je za odměnu, dobíjí mě pozitivní energií a neskutečně mě baví. Věnujeme se spolu především dogdancingu a také trochu dogfrisbee. Mexi je fajn rodinný pes, s dětmi je velká kamarádka a je hodně trpělivá....mnohem víc něž já :-D"

20221009_132059 - Bara Stanikova.jpg

Bára Kuldová

Odeta Hastrmánek  (Německý ohař krátkosrstý)

"Odetka je skoro tříletá ohařka, která mi do života  vstoupila ve svých 10 měsících.  Místo veselého puberťáka to byl ale uzlíček nervů, který se bál všeho a všech. Vyhledala jsem trenérku, která Odetce pomůže. Ukázala nám pár jednoduchých cviků jen tak, pro zábavu a tím začalo naše nadšení pro dogdancing."

DSC_2807 (1).JPG

Veronika Lesiuková

Rafiki (Kříženec)

"Rafinka je moje 3letá fenka evropského saňového psa, se kterou se věnujeme především individuálním mushingovým disciplínám. Protože mě ale vždy bavilo učit ji nové cviky, zkusily jsme spolu složit některé zkoušky a dogdancing nás začal opravdu bavit. Naším cílem u každého vystoupení je diváky hlavně pobavit a rozesmát. Snad se nám to podaří i letos." 

Pretty Camera_20221032013307.png

Petra Petrů

Iris Ismena (Papillon)

"Lady je 5let a dogdancing se věnujeme 3 roky spíše jako doplňkový sport pro zábavu. Jelikož nás to ale moc baví, řekly jsme si proč nezkusit a nezažít zase něco  jiného. Lady jde do všeho po hlavě tak doufám že to ani teď nebude jinak ❤️" 

F-Fox.jpg

Alena Smolíková

Freestyle FOX Royal Fellow (Border kolie)

"S Foxy se kromě dogdancingu společně věnujeme i dogfrisbee a okrajově obedience. Je to úžasná všestranná fena, se kterou je radost spolupracovat."

31. cervence (35) - tereza ratajova.jpg

Tereza Cahová Ratajová

Baukis Melanchaités (Flat coated retrívr)

"Letošní MČR je Julinky první start na velké akci. Jsme rády, že jsme splnily podmínky pro účast na MČR a těšíme se na naše vystoupení."

2180hV - Hedvika Dvořáková.jpg

Hedvika Dvořáková

Amálka Aura Podbrah (Papillon)

"Viky je 11letá fenka papillona a já - jsme obě šílené, vysloužilé agiliťačky, co tančí životem spolu."

Screenshot_20220830-190640 - sara kaa.png

Šárka Kruťová

Tofy (x Border kolie)

"Tofy  je čerstvě osmiletý pes, který se věnuje dogdancingu čtvrtým rokem. Závodí v mezinárodních závodech už třetím rokem, ale jeho láskou jsou i ostatní sporty a procházky. "

IMG_1148 - Adam bartoš (cony18).jpg

Kristýna Lakomá

Happy (x Border kolie)

"Dlouho jsme spolu nikde nestartovali, momentálně máme za sebou hodně ukázek dogdancingu na oslavách a různých akcích. Happísek za pár dní oslaví už 6. narozeniny, takže bych mu takhle chtěla popřát hlavně hodně zdraví, a doufám, že spolu budeme moct ještě dlouho tančit." 

IMG_3356 - Aaron the Border Kolie.jpg

Barbora Matoušková

Aaron Prince Bohemian Bluemoon (Border kolie)

"Dogdancingu se věnuji od 9 let. Závodím s šestiletým borderákem Aaronem, který mě ke všemu přivedl a vše mě naučil."  

received_313761142884444 - Miroslav Podhrázský.jpeg

Hana Pulkertová

Apolo Brixa´s Family (Border kolie)

"Mým hlavním cílem je oboustranná radost ze společné činnosti, tudíž si sestavu jdeme pořádně užít. Snažíme se o originální a kreativní vystoupení. Poprvé budeme ztvárňovat příběh, tak nám držte palce. Budeme moc rádi, pokud ve Vás naše vystoupení zanechá nějakou stopu. Těšíme se na Vás, bude to pořádná jízda!"

kvaldy tri.jpg

Kateřina Veinlichová

Beauty Angie ze Štokova (Australská kelpie)

"Angie je 12,5 letá kelpie. Loni se během závodu vyskytl závažný zdravotní problém. Vůbec nebylo jisté, co bude dál. Zda budeme moci závodit a užívat si každodenního života. Týdny nejistoty, vyšetření, rehabilitace, laser. Naštěstí Angie zabojovala a těším se, až si zatancujeme na republice. Užívejte si každého dne, jako by byl tím posledním :-)."

IMG_5307.jpg

Markéta Coufalová

Kreizy z Trnitých akátů (Border kolie)

"S mojí čtyřnohou parťačkou máme za sebou spoustu krásných úspěchů. Angience je už 8 let a každá společná vteřina na závodním place s ní je mi neskutečně drahá, protože po jejím boku bych si přála tančit navždy. Doufám, že si naše vystoupení užijete jako my dvě."

0BC1AFAD-A7E9-459B-9274-1B202B0EECF4 - Pavla Kamrádová.jpeg

Pavla Kamrádová

Caccao IN Unis Kynopolis (Border kolie)

"Kraken je všestranný, téměř devítiletý pes.  Dogdancing nás oba baví, Krakena někdy až moc. Aktuálně nás v tréninku limitují dvě malé děti, ale přesto jsme se rozhodli, že DD je především o radosti ze vzájemné práce, kterou si jdeme na MČR užit."

Kučerová_foto - Denisa Kucerova.jpg

Denisa Kučerová

Akim from Edge of Paradise(Border kolie)

"Teprve tříletý Akim v letošním roce úspěšně zahájil svou první závodní dogadancingovou sezónu. Mimo oblíbeného dogdancingu se s paničkou dále věnuje turistice a canicrossu."

FS 11 (4)1.jpg

Veronika Lesiuková

Djongo Diandra (Australský ovčák)

"Lexíček je můj první vysněný pejsek, 8letý australský ovčák. Společně jsme se přes učení různých triků dostali až k dogdancingu, u kterého jsme vydrželi až doposud. Během těch let mi Lexíček neustále připomíná, jaká jsou psi úžasná stvoření a že cílem závodů není vyhrát, ale užít si čas na závodní ploše společně - teď a tady, jako tým.  "

1664880731667-01 - Eliška Mikulcová.jpeg

Eliška Mikulcová

Airy Arwen Brilliant Dynasty (Border kolie)

"Sofi má 4 roky a na letošním MČR startujeme obě poprvé. Snažíme se hlavně posbírat nové zkušenosti a být na place spolu jako tým. Dogdancing je pro mě sport na prvním místě, ale moc ráda trénuju a závodím taky v Obedience. Sofi je to jedno – ta má ráda všechno, hlavně když jsem u toho já :D. Naši sestavu chci zatančit stejně tak, jako jsem tento příběh sama prožila. "

307326620_5395858177195499_2070484654946366742_n - Vanda Říhová.jpg

Vanda Říhová

Marylin (Kříženec)

"Jak nás vystihnout pár slovy? Baví nás tančit, baví nás společně cvičit, hrát si i lenošit, jednoduše nás baví život. Já bych ráda získala šampióna DD, chybí nám tři zkoušky, Marylin je mnohem úspěšnější v tom, co chce, možná je to tím, že je skromnější a touží si jen hrát, cvičit a jíst, jídlo to je její velká vášeň :-) Moje motto zní: "Cesta je cíl".

8115ECD7-79D8-4CDC-9C2A-BE0A2DA68568 - Monika Zapletalova.jpeg

Monika Zapletalová

Afrodite Mayby Simple Elegance (Border kolie)

"Doufám, že si naši sestavu užijete divácky stejně tak, jako my tanečně s Mejbinkou na place."

bottom of page