Mistrovství České republiky

závěr 14 na web.jpg
závěr 15 na web.jpg

28.9.2021, 18. ročník

Tachyon Sport Arena

Rozhodčí: Petra Malá, Alena Balcarová, Anna Říhová

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Ilona Machová, Pavel Maršál

Heelwork to Music (startovalo 13 týmů)

1. místo - Vanda Gregorová a Superfly‘s 10-4 Good Buddy, AUO

2. místo - Kamila Vavřincová a Vivien Reilly z Gipova, CHP

3. místo - Alena Smolíková a Awesome Kira Crazy Fellow, BOC

Freestyle (startovalo 26 týmů)

1. místo - Markéta Coufalová a Kreizy z Trnitých akátů, BOC

2. místo - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Elegance, BOC

3. místo - Hana Pulkertová a Apolo Brixa´s Family, BOC

2020, 17. ročník

zrušeno z důvodu covidových restrikcí

IMG_5135.jpg
IMG_5142.jpg

9.11.2019, 16. ročník

Sportovní hala TJ Spoje Praha

Rozhodčí: Sabina Koubková, Fruzsi Wilheim (HU), Attila Szukukalek (UK)

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

Heelwork to Music (startovalo 17 týmů)

1. místo - Alena Smolíková a Awesome Kira Crazy Fellow, BOC

2. místo - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků, BOC

3. místo - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe, BOC

Freestyle (startovalo 24 týmů)

1. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC

2. místo - Zuzana Seewaldová a Vesper Shadow Fatranský sen, BOC

3. místo - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Ellegance, BOC

IMG_9151.jpg

7.11.2018, 15. ročník

Sportovní hala TJ Spoje Praha

Rozhodčí: Esther Niemeijer (NL), Andrea Špalková, Petra Malá

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

Video: Petra Víšková

IMG_9161.jpg

Heelwork to Music (startovalo 14 týmů)

1. místo - Alena Smolíková a Awesome Kira Crazy Fellow, BOC

2. místo - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků, BOC

3. místo - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe, BOC

Freestyle (startovalo 22 týmů)

1. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC

2. místo - Kateřina Dohnalová a Bella from Bohemica Land, HAV

3. místo - Markéta Coufalová a Kreizy z Trnitých akátů, BOC

IMG_3165.jpg

9.12.2017, 14. ročník

Sportovní hala TJ Spoje Praha

Rozhodčí: Anja Christiansen (DK), Alexandra Vavrová (SK), Alena Balcarová

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

IMG_3177.jpg

Heelwork to Music (startovalo 18 týmů)

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO

2. místo - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe, BOC

3. místo - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků, BOC

Freestyle (startovalo 20 týmů)

1. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC

2. místo - Kateřina Dohnalová a Bella from Bohemica Land, HAV

3. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC

IMG_7280.jpg

19.11.2016, 13. ročník

Sportovní hala TJ Spoje Praha

Rozhodčí: Monika Olšovská (SVK), Lusy Imbergerová (It), Anna Říhová

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

IMG_7321.jpg

Heelwork to Music (startovalo 13 týmů)

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO

2. místo - Alexandra Vávrová a Jazz Dancer Lubinov, BOM

3. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC

Freestyle (startovalo 17 týmů)

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO

2. místo - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků, BOC

3. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC

IMG_4283 upr.jpg

21.11.2015, 12. ročník

Blansko

Rozhodčí: Petra Malá, Andrea Rezková, Tereza Zůnová

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

IMG_4311 upr.jpg

Heelwork to Music (startovalo 10 týmů)

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO

2. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash, BOC

3. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC

Freestyle (startovalo 20 týmů)

1. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC

2. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang, BOC

3. místo - Kateřina Dohnalová a Bella from Bohemica Land, HAV

IMG_9912.jpg

24.10.2014, 11. ročník

Brno

Rozhodčí: Petra Malá, Daniela Šišková, Polina Illina (RUS) 

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

IMG_9942.jpg

Heelwork to Music (startovalo 6 týmů)

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash, BOC

3. místo - Šimona Drábková a Frederica Alary Aslar, DB

Freestyle (startovalo 22 týmů)

1. místo -  Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků, BOC
2. místo - Kateřina Dohnalová a Bella From Bohemica Land, HAV
3. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC

IMG_7318.jpg

17.11.2013, 10. ročník

Sportovní hala TJ Spoje Praha

Rozhodčí: Andrea Rezková, Petra Malá, Nora Karlyik

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová, Veronika Rákosová

IMG_7535.jpg

Heelwork to Music (startovalo 10 týmů)

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2. místo - Šimona Drábková a Frederica Alary Aslar, DB

3. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash, BOC

Freestyle (startovalo 19 týmů)

1. místo -  Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara, BOC
3. místo - Irena Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash, BOC

18.11.2012, 9. ročník

Sportovní hala TJ Spoje Praha

IMG_6146.jpg
IMG_6187.jpg

Rozhodčí: Andrea Rezková, Petra Malá, Šimona Drábková, Lada Krejčová

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Pavel Maršál

IMG_6273.jpg
IMG_6373.jpg

Musical Dressage

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO

2. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash, BOC

3. místo - Petra Malá a Illusion Magic Aibara, BOC

Heelwork to Music

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2. místo - Šimona Drábková a Frederica Alary Aslar, DB

3. místo - Eva Jindrová a Branwen Grian od Knapovského potoka, BŠO

Freestyle

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2. místo - Šimona Drábková a Frederica Alary Aslar, DB
3. místo - Lenka Erlebachová a Jackpot Aibara, BOC

Dances with Dog

1. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash, BOC

2. místo - Mira Bednářová a Amazing Extra Temperament, BOM

3. místo - Martina Irglová a Rumie, JRT

12.11.2011, 8. ročník

Sportovní hala TJ Spoje Praha

P1090819.jpg
P1090822.jpg

Rozhodčí: Andrea Rezková, Petra Malá, Lucie Smolíková

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Anna Říhová

P1090825.jpg
P1090827.jpg

Musical Dressage

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO

2. místo - Vanda Gregorová a Enrisa Orlen, CHI

3. místo - Lenka Erlebachová a Chimney Sweep Aibara, BOC

Heelwork to Music

1. místo - Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2. místo - Daniela Šišková a Aurora Piranha Rainy Love, BOC

3. místo - Šimona Drábková a Frederica Alary Aslar, DB

Freestyle

1. místo -  Vanda Gregorová a All That Brandy Gentle Mate, AUO
2. místo - Adriana Tomeková a Teddy, GR
3. místo - Šimona Drábková a Melodor Bohemia Alké, BOC

Dances with Dog

1. místo - Mira Bednářová a Amazing Extra Temperament, BOM

2. místo - Daniela Šišková a Aurora Piranha Rainy Love, BOC

3. místo - Hana Petráčková a Abigeil ze Škvárovny, BOC