top of page

Generální partner

2023_logo.png

Dne 30.7.2023 došlo k setkání jednatele klubu a zástupce firmy Akinu ohledně možné spolupráce mezi naším klubem a firmou. Setkání bylo úspěšné a obě strany se dohodly na vzájemné dlouhotrvající spolupráci. Tím se společnost AKINU stává generálním partnerem Dog Dancing Clubu CR.

AKINU jako generální partner našeho klubu nabízí našim členům následující:

Podporu všech akcí pořádaných klubem DDCCR

Podporu týmů reprezentujících v zahraničí

Možnost nákupu za výhodnější ceny na akinu.cz

 

Ač jistě všichni AKINU znáte, přinášíme vám její malé představení : 

Firma Akinu je na trhu již 30 let. Na začátku bylo štěně Akity Inu, kterému bylo třeba splnit vysoké nároky na výživu. Postupem času se z plnění potřeby stal obchodní plán. Nyní se Akinu produkty prodávají na vlastním e-shopu, ale také se dodávají na obchodní řetězce, online prodejcům, a to jak v Česku, tak v zahraničí.

 

Akinu tým tvoří parta chovatelů a odborníků, kteří při vývoji nových Akinu produktů nejprve vše se svými zvířecími parťáky otestují. Vy tak nemusíte ztrácet čas při dlouhém výběru a porovnávání. Akinu je jistota, kvalita a vždy dobrá cena.

 

Objevte nejoblíbenější Masíčka, Pillows, Tréninkovky, které jsou nejprodávanějšími Akinu pamlsky. Řadu superprémiového krmiva Akinu VITALITY, ve které už dávno nejsou jen granule, ale také 100 % masové konzervy, 100 % Jerky z divokých zvířat, či doplňky stravy.

 

V roce 2023 Akinu uvedlo na trh novou kolekci pelíšků, hraček a dalších chovatelských potřeb inspirovaných krásou českých lesů, a to vše pod značkou Akinu Český les.

 

Už nyní se těšíme, čím nás překvapí na Vánoce a v příštím roce.

 

Doufáme, že naše spolupráce bude pro příští léta jen šťastná a úspěšná! 

Pro podrobnější informace ohledně možností podpory při pořádání oficiálních akcí prosím kontaktujte Šárku Kruťovou na e-mailu: sarkakaa@gmail.com

2023_Akinu VITALITY a E-shop.jpg
bottom of page