Mistrovství České republiky border kolií

3O6A3661.jpg

20.11.2021, 7. ročník

Psí akademie Dance and Jump

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Anna Říhová, Tereza Hoření

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

3O6A3690.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Ivo Ištvánek a Fairy Froya Hola Hopa

2. místo - Alena Smolíková a Freestyle Fox Royal Fellow

3. místo - Alena Smolíková a Awesome Kira Crazy Fellow

Freestyle

1. místo - Viktoria Obetková a Ravi Raga Vakonic Family

2. místo - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Elegance

3. místo - Markéta Coufalová a Kreizy z Trnitých akátů

2020

zrušeno z důvodu covidových restrikcí

IMG_2793.jpg

2.11.2019, 6. ročník

Psí akademie Dance and Jump

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Anna Říhová, Vanda Gregorová

Partneři: DDCCR, BCCCZ, Brit, Alavis, Psí akademie Dance and Jump

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová, Pavel Maršál

IMG_2803.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Hana Maršálová a Derry The Guardians of Albion
2. místo - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe
3. místo - Tereza Ratajová a After Dark Dizzy Shark

Freestyle

1. místo - Zuzana Seewaldová a Vesper Shadow Fatranský sen
2. místo - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Elegance
3. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara

Nejstarší pes - A White Head Tender Flash (14 let)
Nejmladší účastník - Nela Bezvodová (13 let)
Nováček mistrovství - Martina Anýžová, Marcela Nosková

IMG_7389.jpg

3.11.2018, 5. ročník

Psí akademie Dance and Jump

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Anna Říhová, Vanda Gregorová
Partneři: DDCCR, BCCCZ, Brit, Alavis

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

IMG_7409.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Hana Maršálová a Derry The Guardians of Albion
2. místo - Alena Smolíková a Awesome Kira Crazy Fellow
3. místo - Alexandra Creusot a D'Hendi od Dupíků

Freestyle

1. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang
2. místo - Zuzana Seewaldová a Vesper Shadow Fatranský sen
3. místo - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Elegance

Nejstarší pes - A White Head Tender Flash (13 let)
Cena fotografa za kostým - Pavla Balajková a Eywa od Cidliny

IMG_8027.jpg

5.11.2017, 4. ročník

Psí akademie Dance and Jump

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Vanda Gregorová, Alena Balcarová
Partneři: DDCCR, BCCCZ, Psí akademie Dance and Jump, Fitmin, Nutram-Candies, EquiTV 

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

IMG_8039.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe
2. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara
3. místo - Hana Maršálová a Derry The Guardians of Albion

Freestyle

1. místo - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Elegance
2. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara
3. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang

Nejmladší účastník - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků

IMG_5704.jpg

5.11.2016, 3. ročník

Škola psích sportů

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Vanda Gregorová, Anna Říhová
Partneři: DDCCR, BCCCZ, Dance and Jump, Animal Cake, Perrito, Annamaet Petfoods

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

IMG_5727.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe
2. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara
3. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash

Freestyle

1. místo - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků
2. místo - Alena Smolíková a Action Jerry Malina Gang
3. místo - Monika Zapletalová a Afrodite Mayby Simple Elegance

Nejmladší účastník - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků

IMG_2217.jpg

7.11.2015, 2. ročník

Škola psích sportů

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Vanda Gregorová, Anna Říhová
Partneři: DDCCR, BCCCZ, God Dog, Dance and Jump, Health for Dog, Brit

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová

IMG_2236.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash
2. místo - Petra Pražáková a Elliana Devon Exe
3. místo - Daniela Šišková a Aurora Piranha Rainy Love

Freestyle

1. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara
2. místo - Daniela Šišková a Aurora Piranha Rainy Love
3. místo - Lucie Smolíková a A White Head Tender Flash

Nejmladší účastník - Eliška Štencová a Jackpot Aibara

IMG_0406.jpg

1.11.2014, 1. ročník

Škola psích sportů

Organizátor: Petra Malá

Rozhodčí: Petra Malá, Vanda Gregorová, Anna Říhová
Partneři: BCCCZ, Nakladatelství Plot, Jean Paul Pet, Dance and Jump, Sladká tlapka

Celkové výsledky: ke stažení

Fotogalerie: Martina Irglová (Heelwork to Music, Freestyle)

Videogalerie: Veronika Tvrdá (Heelwork to Music, Freestyle

IMG_0436.jpg

Heelwork to Music

1. místo - Daniela Šišková a Aurora Piranha Rainy Love
2. místo - Ivana Šimůnková a Daisies Bohemia Patrix
3. místo - Monika Rezlerová a October Girl Gasko Prim

Freestyle

1. místo - Hana Maršálová a Blue Charlie od Dupíků
2. místo - Irena Ištvánková a Mystic Layla Aibara
3. místo - Daniela Šišková a Aurora Piranha Rainy Love

Nejmladší účastník - Viktorie Kuncková a Crazy Girl od Dupíků