top of page

Kalendář akcí

Oficiální závody

Datum

Název

Místo

Rozhodčí

Propozice

Přihláška

Uzávěrka

1.8. - 4.8.2024

FCI Dog Dancing European Open Championship

Crailsheim, DE

M. Gehrke, D. Gorge,
R. Böröczki

.

.

25.8.2024

Jenštejnský závod

Jenštejn

Š. Drábková

18.8.2024

6.9.2024

O dýňovou stužku

Ratenice

M. Coufalová, I. Machová, L. Ičo Zábranská

25.8.2024

26.9. - 29.9.2024

The Open European Championship

Wr. Neudorf, AT

L. Pireddu, S. Vavrová, K. Henf,
S. Scheurer

.

.

5.10.2024

Mistrovství ČR juniorů

Beroun

V. Gregorová, I. Machová,
A. Špalková

20.9.2024

27.10.2024

Autumn Dance

Beroun

.

.

.

.

3.11.2024

Mistrovství ČR

Říčany u Prahy

.

.

.

.

16.11.2024

Přerovský pohár + MČR českých strakatých psů

Přerov

A. Balcarová, S. Koubková,
3. rozhodčí bude upřesněn

3.11.2024

30.11.2024

 Mistrovství ČR border kolií

Horní Počernice

.

.

.

.

7.12.2024

 Mistrovství ČR belgických a australských ovčáků

Horní Počernice

Š: Kruťová, M. Pachtová,
A. Říhová

23.11.2024

Postupové zkoušky

Datum

Místo

Rozhodčí

Druh zkoušky

Propozice

Přihláška

Uzávěrka

15.7.2024

Jenštejn

Š. Drábková, P. Kamrádová

všechny stupně

8.7.2024

16.7.2024

Olšina

S. Koubková, H. Žáková

bez DwD2 a DwD3

28.6.2024

20.7.2024

Březiněves

A. Říhová

bez DwD

12.7.2024

21.7.2024

Netřebice

P. Kmarádová, A. Říhová, A. Zatloukalová

všechny stupně

.

14.7.2024

22.7.2024

Suchá Rudná

V. Gregorová, L. Ičo Zábranská

bez DwD2 a DwD3

12.7.2024

24.7.2024

Suchá Rudná

V. Gregorová, L. Ičo Zábranská

bez DwD2 a DwD3

12.7.2024

27.7.2024

Olešník

H. Žáková

1. stupeň bez DwD

23.7.2024

30.7.2024

Větřkovice

V. Kučeriková

1. stupeň bez DwD

15.7.2024

31.7.2024

Větřkovice

V. Kučeriková

1. stupeň bez DwD

15.7.2024

31.7.2024

Heroltice

S. Koubková, L. Nosálková

bez DwD3

14.7.2024

31.7.2024

Červená Řečice

L. Ičo Zábranská

1. stupeň bez DwD

14.7.2024

31.7.2024

Kyjov

V. Gregorová

bez DwD

16.7.2024

5.8.2024

Jenštejn

Š. Drábková, P. Kamrádová

všechny stupně

29.7.2024

6.8.2024

Zdobnická Seč

V. Gregorová

bez DwD

23.7.2024

7.8.2024

Heroltice

S. Koubková, L. Nosálková

bez DwD3

24.7.2024

10.8.2024

Kyjov

T. Hoření

1. stupeň bez DwD

25.7.2024

10.8.2024

Liberec

A. Říhová

bez DwD

26.7.2024

14.8.2024

Heroltice

S. Koubková, L. Nosálková

bez DwD3

31.7.2024

15.8.2024

Dobřany

Š. Drábková, A. Špalková

všechny stupně

.

3.8.2024

16.8.2024

Dvůr Králové n. Labem

A. Smolíková

bez DwD

31.7.2024

17.8.2024

Dobřany

Š. Drábková, A. Špalková

všechny stupně

3.8.2024

18.8.2024

Netřebice

P. Kamrádová, A. Zatloukalová

bez DwD3

.

11.8.2024

21.8.2024

Dobřany

Š. Drábková, I. Machová, A. Špalková

všechny stupně

3.8.2024

24.8.2024

Olešník

H. Žáková

1. stupeň bez DwD

21.8.2024

27.8.2024

Tanvald

V. Gregorová, L. Ičo Zábranská

bez DwD2 a DwD3

15.8.2024

8.9.2024

Nymburk

L. Ičo Zábranská

1. stupeň bez DwD

29.8.2024

8.9.2024

Svitavy

V. Gregorová

bez DwD

25.8.2024

9.9.2024

Horní Počernice

A. Říhová, A. Zatloukalová

bez DwD3

25.8.2024

12.9.2024

Poniklá

I. Machová, A. Špalková

bez DwD2, DwD3

1.9.2024

15.9.2024

Poniklá

I. Machová, A. Špalková

bez DwD2, DwD3

1.9.2024

15.9.2024

Královec

V. Gregorová

bez DwD

1.9.2024

29.9.2024

Malíkovice

V. Gregorová, V. Říhová

bez DwD2, DwD3

14.9.2024

5.10.2024

Pardubice

P. Kamrádová, A. Zatloukalová

bez DwD3

27.9.2024

20.10.2024

Malíkovice

V. Gregorová, A. Špalková

všechny stupně

5.10.2024

21.10.2024

Horní Počernice

P. Malá, A. Říhová

všechny stupně

1.10.2024

28.10.2024

Hrádek nad Nisou

P. Malá

bez DwD

15.10.2024

9.11.2024

Hrádek nad Nisou

P. Malá

bez DwD

20.10.2024

11.11.2024

Horní Počernice

P. Malá, A. Říhová

všechny stupně

28.10.2024

2.12.2024

Horní Počernice

P. Malá, A. Říhová

všechny stupně

18.11.2024

15.12.2024

Malíkovice

V. Gregorová

bez DwD

1.12.2024

Zahraniční závody DDI

bottom of page