top of page

Poděkování sponzorům

sponzoři.png

   Jedna z prvních opravdu velkých povinností byla vypravit český tým k našim západním sousedům do Německa, kde se konalo OEC 2021, konkrétněji 16.-19. září v městečku Albbruck. V repre týmu nechyběly stálice Monika Zapletalová, Barbora Koblihová, Alena Smolíková, Šimona Drábková a Kamila Vavřincová, dále jako dogdancingová juniorská velká naděje Hanka Pulkertová a také dva odvážní a talentovaní chlapi Ivo Ištvánek a Matěj Zapletal, kteří byli vybráni výborem DD jako divoké karty.
   Rozhodně neodjížděli s prázdnou! O dostatečně reprezentativní vzhled pejsků, tedy o nadmíru stylové obojky a vodítka se postarala firma Kiwly, o nezbytné vychytávky pro psy zase shop.vboude.cz a o voňavý perníček pro štěstí a dárky pro konkurenční zahraniční týmy zase Dog Dancing Club CR. Ale psí láska extra prochází žaludkem, takže kdo se postaral o spokojené psí bříško? Akinu – česká firma s tradicí 28 let, která nabízí krmiva a chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky.
   Akinu pro reprezentanty připravila plno kvalitních pamlsků, nechyběl srdečný motivační dopis, a že to vše bylo úhledně zabalené v krabici, kde bylo jméno psího závodníka a dále tam stálo: „zabaleno s láskou“, to už je opravdu třešinka na dortu!
   To, že se výběr reprezentantů a jejich sponzorů opravdu povedl, svědčí i následující umístění:
 

Heelwork to Music

3. místo český tým

5. Alena a Kira

7. Kamila a Reilly

10. Šimona a Karin
13. Ivo a Froya


Freestyle

5. místo český tým

8. Hanka a Loony

20. Matěj a Fizzy

22. Monika a Mayby
25. Bára a Oušík

Všem našim sponzorům děkujeme a reprezentantům srdečně gratulujeme!!!

 

Fotogalerii naleznete zde

sponzoři celek.jpg
nástup.jpg
bottom of page